Sıfır Risk Sistemi

Sıfır Risk Sistemi

 

 

Sıfır Risk Sistemi nedir?
Sıfır Risk Sistemi, ilanaver.com 2015 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk Sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. ilanaver.com sitesindeki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk Sistemi güvencesinde gerçekleşir.
 
 
 Satıcıyım / Alıcıyım. Sıfır Risk Sistemi'n bana faydası nedir?
 Satıcıysanız; Sıfır Risk Sistemi sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız ilanaver.com güvencesi altında olur.
 
 Alıcıysanız; Sıfır Risk Sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.
 
 
 Sıfır Risk Sistemi ile param gerçekten güvende mi?
 ilanaver.com sitesinde paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz ilanaver.com sitesinin %100 güvencesi altında gerçekleşir.
 
 
 ilanaver.com sitesinde kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?
 Evet. Çünkü ilanaver.com sitesinde kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır.
 
 
 ilanaver.com havuz hesabı nedir?
 Havuz hesabı, ilanaver.com sitesinde yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce ilanaver.com sitesinin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız ilanaver.com tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.