Viessmann WS2032MLC0 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

2.700,00 TL

ISIMAK MÜHENDİSLİK Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#8391
Eklenme Tarihi
15 Mayıs 2019
Tipi
Duvar Tipi
Marka
Diğer
Btu
12000
Enerji Sınıfı
A
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Türkiye / İstanbul / Şişli

Fiyat
2.700,00 TL
İlan Numarası
#8391
Eklenme Tarihi
15 Mayıs 2019
Tipi
Duvar Tipi
Marka
Diğer
Btu
12000
Enerji Sınıfı
A
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Viessmann WS2032MLC0 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

İhtiyaç duyulduğunda Defrost fonksiyonu devreye giren Viessmann WS2032MLC0 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima , üstün ısıtma ve soğutma sistemi ile dikkat çekiyor. Fiyat-performans ürünleri kategorisinde yer alan Viessmann Inverter klima, duvara doğru bir şekilde monte edildiğinde kademeli olarak güç tüketimini azaltıyor ve enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı oluyor. Ortamda bulunan kirli havayı temizleyen klima sistemi sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya yardımcı oluyor. Viessmann kalitesi ile kullanıcılara sunulan duvar tipi klima modeli, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Doğa Dostu Kullanım Felsefesine Sahip Dizayn 

  • A++ enerji sınıfında bulunan cihaz, enerji tasarrufu yapmayı sağlarken insan metabolizmasına uyum sağlayan ısıtma ve soğutma ayarları ile kullanım kolaylığı sağlıyor.
  • Turbo fonksiyonu bulunan model, geniş hava açıları ile hava dağılımını homojen olarak gerçekleştiriyor.
  • Bakteri oluşumuna neden olacak etkenleri ortadan kaldırmak için otomatik temizleme fonksiyonu bulunan ürün, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

 

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Gelişmiş Donanım Özellikleri

  • BTU (Isıtma Kapasitesi) : 12966
  • BTU (Soğutma Kapasitesi) : 12283
  • BTU Aralığı : 12001 - 18000
  • Ses Seviyesi (dB) : 57
  • Klima Tipi : Duvar Tipi Klima

 

Yaşam Alanlarındaki Havayı İyileştiren Klima Tasarımı

Hava iyileştirme özelliği ile değişen mevsim şartlarına kolaylıkla uyum sağlayan ürün; ev ortamında genellikle salon, oturma odası, mutfak gibi toplu kullanım alanlarında tercih edilirken çocuk odası, yatak odası, çalışma odası ve misafir odası gibi bireysel yaşam alanlarında da kullanılıyor. Geniş etki alanı ile hava akışını düzenleyen cihaz; ofis, büro, Cafe, Alışveriş merkezi, Hastane ve okul gibi farklı iş yerleri ve yaşam merkezlerinde de işlevsel kullanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Eski klimasını değiştirmek isteyen ya da ilk defa yeni bir klima almak isteyen kullanıcılar için kaliteli alternatifler arasında bulunan ürün, kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

İlan Etiketleri : viessmann 9000,viessmann 12000,daikin atxn25,daikin atxn35,airfel ltxn25,airfel ltxn35,klima bakımı
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.