Şok İndirim Sıfır Golden Mask 3+

2.100,00 TL

Mahmut taner özer Türkiye / Hatay / Antakya

İlan Numarası
#1475
Eklenme Tarihi
06 Aralık 2018
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
İkinci el

Türkiye / Hatay / Antakya

Fiyat
2.100,00 TL
İlan Numarası
#1475
Eklenme Tarihi
06 Aralık 2018
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
İkinci el

Golden Mask 3+ Power Box – Temel model olan Golden Mask 3’ün iki ek özellik eklenmiş versiyonudur:

-DBT (Çifte Güç Teknolojisi) Arama derinliğini %30 artıran çok işlevli mod. Bu moda, dedektör daha fazla güç sarf eder ancak bunun karşılığında diğerlerinin bir adım önünde olursunuz.
-Frekans ayarı – Bu yeni özellik, bazı endüstriyel çalışmalar ya da yakındaki metal dedektörlerinden kaynaklı istenmeyen çakışmaları engellemek için çalışma frekansının ayarlanmasını sağlar.
Golden Mask 3+ Power Box, tüm toprak tiplerinde en üst seviye verim sağlaması için tasarlanmıştır. Makine temel olarak, Golden Mask 1 ve Golden Mask 2 modellerinin tek bir metal dedektör haline getirilmiş şeklidir  ve demir engeller içeren aşırı mineralli toprak tiplerinde otomatik çalışma ve düşük mineralli toprak tiplerinde elle daha derin tarama yapabilme seçeneği sunar. Dedektör, mineralli toprak tiplerinde verimli çalışan ve geometrik yapısı sayesinde zeminin daha derinine ulaşabilen geniş tarama alanına sahip (Çift D) tarama başlığı kullanmaktadır. Golden Mask 3+ Power Box, dedektörün uzun ömürlü olmasını sağlamak için üstün kaliteli bileşenlerden ve malzemelerden üretilmektedir.
Mineralli toprak tabiri, doğal manyetik özelliklere sahip ya da insan faaliyetleri (demir atıklar ya da terakota) nedeniyle bu özellikleri kazanmış olan toprakları ifade eder. Tabir, manyetik olmayıp sadece iletkenlik özelliklerine sahip olan plaj kumlarını içermez.
 
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
– ABS tarafından üretilen ve daha iyi mekanik ve ısıl istikrara sahip olması için tasarlanmış olan yeni 26,5 cm tarama başlığı.
– Daha iyi mekanik dayanıklılık sağlaması ve başlığın ömrünü uzatması için tam olarak ekranlanmış yüksek kalite malzemelerden üretilmiş olan özel kablo.
– ABS üretimi hafif ve sağlam kutular
– Kusursuz dengeye sahip hafif dedektör
– Sağlam tutma sapı
– Üç parçalı çubuk
– Hafif karbon çubuk
– Golden Mask metal dedektörleri için özel olarak tasarlanmış olan akıllı otomatik şarj cihazı
– 5 yıl elektronik parça garantisi
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
• Çalışma frekansı – 8.2 kHz
• Hareketli çalışma
• Otomatik zemin balansı (dengeleme)
• Manüel zemin balansı (dengeleme)
• Etkin metal ayrımı
• Metal ayrım derecesi ayarı
• Tarama derinlik ayarı
• Hafif mineralli toprak tiplerinde artırılmış tarama derinliği
• DPT (Çifte Güç Teknolojisi)
• Frekans ayarı
• Hacim ayarı
• Yeni, verimliliği yüksek hassasiyet ile birleştiren tamamen yeniden tasarlanmış elektronik unsurlar
• Şarj cihazı – 10’lu batarya paketi 1.2V AA/2500mAh
• Tam şarj ile çalışma süresi – asgari 10 saat
• LED batarya durumu göstergesi
• Kulaklık girişi
 
4. Cihazın Yapısı
Metal detektörü beş parçadan oluşmaktadır: 1. Başlık, 2. Başlığı elektronik bloğa bağlayan kademeli çubuk, 3. Elektronik bloğu, 4. Kol desteği, 5. Batarya kutusu.
 
Standart başlık
Golden Mask 3+ standart başlığı, 26.5 cm boyutunda DD başlıktır. Başlık plastik muhafazaya sahiptir ve tabanında bulunan epoksi reçine sağlamlık vermekte ve tüm yapının hava şartlarına karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bobin, hem küçük hem de büyük nesnelere karşı hassastır.
 
Ek başlıklar
 
DD 32 cm ve DD 38 cm
Daha küçük boyutlu başlıklar, küçük nesnelere (sikkeler) karşı daha hassastırlar ve tercihen çok fazla engele sahip bölgelerde kullanılırlar. Büyük boyutlu başlıklar. ise (DD 32 cm, DD 38 cm), büyük nesnelere karşı daha hassastırlar ve derinde gömülü olan nesnelerin hızlı aranması için uygundurlar ve ayrıca DD 26.5 cm başlıklardan %10-20 daha hassastırlar.
 
Kademeli çubuk
Kademeli çubuk, alüminyum malzemeden bir boru olup, başlık ucu Karbon’dur (metal değil, bu şekilde başlığın çalışması etkilenmemiş olur.
 
Elektronik kutusu
 
ABS plastik malzemeden üretilmiştir ve çok dayanıklıdır.
 
Kol desteği
 
Daha sağlam olması için alüminyum profilden üretilmiştir. Tutma sapının ön tarafında köpük kaplamalı kol dayanağı bulunmaktadır.
 
Batarya kutusu
 
Plastik malzemeden üretilmiş olan kutunun içeriğinde 10 adet AA NiMh – 1.2V/2500mAh batarya bulunmaktadır.
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.