NOKTA ATIŞLI İHRACAT EĞİTİMİ

500,00 TL

SEDAT TÜRKER Türkiye / Ankara / Çankaya

İlan Numarası
#6696
Eklenme Tarihi
12 Mart 2019
Hizmeti Veren
Bireysel

Türkiye / Ankara / Çankaya

Fiyat
500,00 TL
İlan Numarası
#6696
Eklenme Tarihi
12 Mart 2019
Hizmeti Veren
Bireysel

Doların düşüşüyle kaynaklı olarak durgun iç pazar koşullarında iç piyasada iş yapmak günümüzde bir hayli güç olmuştur. Açık hesaplar, dönen çekler, ödenmeyen senetler moralinizi bozmasın. Eğer ürettiğiniz her hangi bir ürün varsa, umutlar henüz tükenmemiştir. Size sadece 3 saatte İhracatın satışa yönelik nokta atışı sırlarını öğretelim, siz de hemen kendi ihracatınızı kendiniz yapmaya başlayın ve şirket hesabınıza döviz girdisi aksın.
Katılım kişi sayısından bağımsız olarak ücretlendirilmekte olup 500TL'dir. Yalnız etkili öğrenim için sınıf mevcudiyetinin 6 kişiden fazla olmamasında fayda vardır. Eğitim verecek kişi yabancı uyruklu olup (akıcı Türkçe konuşmakta), uluslararası piyasa hakimiyetine sahip, 2006 yılından bu yana İhracat alanında başarı sağlayan kurulu İhracat firması sahibidir. 3 saat boyunca İhracat'da net olarak yapmanız gereken en önemli bilgiler verilecektir. Katılacak kişilerin aynı firma personeli olması şartı aranmaz, güçlerinizi birleştirerek de eğitimimize katılabilirsiniz.
İzlemeniz gereken aşamalar: 1. Bizi arayınız bilgi verelim. 2. Kaydınızı oluşturalım. 3. Eğitim gününü belirleyip eğitiminizi gerçekleştirelim.
Engellere değil, fırsatlara odaklanarak sorunlarımızı birlikte çözelim...

İlan Etiketleri : ihracat dış ticaret satış,yurt dışı
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.