LED TABELA & KAYAN YAZI & PASLANMAZ KUTU HARF & DİJİTAL BASKI

1.200,00 TL

Greenled Tabela Türkiye / İstanbul / Fatih

İlan Numarası
#975
Eklenme Tarihi
24 Ağustos 2018
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır

Türkiye / İstanbul / Fatih

Fiyat
1.200,00 TL
İlan Numarası
#975
Eklenme Tarihi
24 Ağustos 2018
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır

Paslanmaz kutu harf, led tabela, kayan yazı, dijital baskı, pleksi kesim, kompozit tabela, dekorasyon

tasarımlarınıza kadar en uygun fiyatlarla reklama yönelik tüm ihtiyaçlarınızın tedarikçisi olmaktan onur duyacağız. Bilgi için

www.bizimtabelaci.com

Fiyatlarımız, istenilen işin niteliğine, malzemesine, işçiliğine ve uygulama alanının ölçüsüne göre değişikenlik göstermekte olup, sayfadaki yazılı olan fiyat temsilidir. Ürünlerimiz, kendi imalatımız olduğundan en maakul fiyat konusunda İDDİALIYIZ!

Adres: Sarıdemir Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Cd. No:87, 34444 Fatih/Eminönü İstanbul 

REKLAMCILARA %20'YE VARAN İNDİRİMLER!
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF
TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO,
BENZERSİZ TASARIMLAR,
İŞLETMENİZİ FARKLI KILALIM

www.bizimtabelaci.com

Tel:0532 578 06 87

MİSYONUMUZ
Uzman kadrosu ve geniş teknik imkanlarını, yılların verdiği tecrübeyle birleştiren firmamız, potansiyel müşterileriniz tarafından işletmenizi ve işinizi dikkat çekici hale getirmeyi ve buna bağlı olarak satışlarınızı artırmayı amaçlar.
EMİNÖNÜNE, YOLUNUZ DÜŞERSE ZİYARETE BEKLERİZ.

HAKKIMIZDA
Firmamız GreenLed 1999 yılında çeşitli tabela imalatları ve açık hava reklamcılığı ile başladığı serüvende, giderek ürün yelpazesini genişleterek, yılların verdiği tecrübe, ustalık ve kaliteyi sanatla birleştirmiş, binlerce işletmeye yaptığı reklamlarla, işletmelerin müşteri potansiyelini artırmıştır. Müşterilerimizin yüzündeki mutluluk ifadesi bizi, işimize daha fazla bağlamış, işimizi daha fazla sevdirmiş ve referanslarımız bizim için her daim bir övünç kaynağı olmuştur. Uzman teknik ve tasarımcı kadromuz, hayalleri gerçeğe dönüştüren yazılımlar konusunda tecrübeli personellerimiz, geniş makina parkurumuzla büyük küçük demeden reklama dair tüm ihtiyaçlarınızın tedarikçisi olmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla GreenLed Açık Hava Reklamcılığı...
İlan Etiketleri : led,ledtabela,kayanyazı,paslanmaz,kutuharf,reklam,dijital baskı
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.