KONYA STOR ZEBRA PERDE DE KAMPANYA PEŞİN FİYATINA TAKSİT İMKANI KONYA OFİS PERDESİ BİZDEN ALINIR

45,00 TL

BAYRAM ALTUNBAŞ Türkiye / Konya / Meram

İlan Numarası
#6036
Eklenme Tarihi
07 Şubat 2019
Tipi
Stor
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır

Türkiye / Konya / Meram

Fiyat
45,00 TL
İlan Numarası
#6036
Eklenme Tarihi
07 Şubat 2019
Tipi
Stor
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır

EV VE OFİSLERİNİZE STOR VE ZEBRA PERDEDE KAMPANYA

AŞAĞIDAKİ LİNK ADRESİNDEN DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

• Ucuz seri polyester kumaştan üretilmiş ürünlerle karıştırmayınız. Orjinal Bambu serisi Brillant kumaştan üretilmiştir.
• Ürünün kutusundan kolay tavan ve korniş montaj parçaları ve çozuk kilidi çıkmaktadır.

• *Orjinal Brillant Bambu serisi yüksek kalite, leke tutmayan, güneşe dayanıklı kumaş ve Alüminyum kasa

CEREN PERDE SİSTEMLERİ 0534 954 63 63

BAMBU ZEBRA PERDE NEDİR?
ZEBRA PERDELER, Stor perdelerden daha sonra imal edilmeye başlanmış ve stor perdelerin evde, ofiste ışık alabilmesi için sürekli olarak yukarı çekilmesi işlemini ortadan kaldırmak ve bir nebze de olsa tül perde görünümü sağlamak amacı ile imal edilmiş çift katlı bir kısmı tül bir kısmı kumaş olarak üretilen ürünlerde yapılan perdelerdir.
Zebra perde son zamanlarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşididir. Zebra perde, ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit bir tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma kapama mantığıyla çalışmaktadır. 
Bambu ağacı uzun yıllardan beri tekstil sektöründe pek çok farklı ev eşyası üzerinde kullanılan, sağlıklı, nefes alabilen ve doğal bir malzeme olması niteliğini taşımaktadır. Bambu ile üretilen perdeler bir evde bambunun kullanılacağı en uygun üründür. Zebra perdelerin tül ve güneşlik olarak kullanılabilmesi ve bambunun da işin içine girmesi evlerde spor ve doğal bir görüntü yakalamanıza imkan vermektedir.
Perde Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Perde seçimi yapmaya karar verdiğinizde tercihlerinizi en çok görünen renklere göre değil de en az bulunan renklere göre tercih etmelisiniz. Örneğin koltuğunuzun rengi mavi ve siz bu koltuklarda kırlentleri ve dekorasyon yastıklarını pudra tonlarında tercih ettiyseniz perdelerinizi de pudra tonlarında tercih etmeniz evinizde çok hoş bir hava yakalamanıza neden olacaktır.


EV İÇİN PERDE SEÇİMİ
Perdelerin modeli ve rengi kadar kullanışlı olması da önemlidir. Eğer eviniz için kullanışlı perde önerileri arıyorsanız tercihlerinizi stor perdelerden yana kullanabilirsiniz. Artık günümüzde pek çok perde çeşidi kendi kendini güneş ışığı ile temizleyen bilen özellikte olmasından dolayı stor perdeler oldukça kullanışlı olacaktır.
Stor perdelerin kire karşı daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle temizlik açısından kolaylık sunması bu perdelerin tercih edilmesini artırmaktadır. Sizlerde stor perdeleri tercih ederek çok daha kullanışlı bir perde seçmiş olursunuz. Ancak bazı bayanlar stor yerine normal perde tercih ederler. Bunun sebebi ise storların temizliği hakkında düşünceleridir. Aslında stor temizlik konusunda oldukça avantajlıdır.

OFİS İÇİN PERDE SEÇİMİ

Ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlar da en az ev için perde seçimi yaparken dikkat edilen hususlar kadar önemlidir. Günümüz yaşam şartlarında insanlar evlerinden çok ofislerinde yaşamlarını geçirmekteler.
Ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlardan bazıları, ofiste kullanılan mobilyaların renkleri, tarzları ayrıca mobilya haricinde parke rengi, ofisin yüksekliği, duvarların rengi ofis için perde seçimi yaparken dikkat edilecek hususlardan bazılarıdır.
Her ofisin ihtiyaçları birbirinden farklıdır, perde seçimi yapılırken bu ihtiyaçlar göz önüne alınmalıdır. Kullanım amacına uygun perde seçimi hem maliyet hemde işlevsellik açısından büyük önem arz etmektedir. Örneğin toplantı odasında sunum yapılacağı zaman içerisinin karartılması gerekiyorsa seçmeniz gereken perde kesinlikle karartma stor perde olmalıdır.
Çok güneş alan bir mağazada içeriyi karartmadan sergilediğiniz ürünleri güneşten korumak istiyorsanız stor perde sizin için ideal bir ürün olacaktır.

Stor perde:
Fiyat bakımından en ekonomik perde modelidir. Şirketler genel kullanım alanlarında sade ve şık bir görünüme sahip olmasından dolayı stor perdeyi tercih etmektedir. Ağırlıklı olarak idari kısımlar, genel kullanım alanları, ofis katları gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Zebra Perde
Zebra perde stor perde kadar yoğun olarak kullanılan bir perde modelidir. Modeli itibariyle iki kat kumaştan üretildiğinden hem tül hemde güneşlik amacıyla kullanılmaktadır.
İki kat kumaştan üretildiğinden stor perde ile arasında %50 fiyat farketmektedir. Genellikle üst düzey yönetici odalarında, müşteri karşılama lobilerinde ve şirketin genel görünüm alanlarında tercih edilmektedir.

CEREN PERDE OLARAK PERDE SEÇİMİNDE SİZLERE İSTEDİĞİNİZ PERDEYİ EN UYGUN FİYATLARA SİZLERE TEMİN ETMEK GAYEMİZDİR.
PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR
Perde ölçüsü alırken pencere genişliğinden 20cm fazla perde seçebilirsiniz. Mesela pencereniz 100cm ise 120X200 perdeyi seçiniz. Takacağınız zebra perde pencerenizin sağ ve solundan 10cm fazla olursa dışarıdan görüntüyü tamamen kapatırsınız. Seçeceğiniz ölçüler En ve Boy şeklindedir. Örnek olarak 120X200 seçtiğinizde 120cm eninde, 200cm yüksekliğinde zebra perde gönderilmektedir. 120cm eni kasa genişliğidir. Perde kasadan 4cm daha kısadır. Yani 120cm lik perde aldığınızda 116cm genişliğinde perde almış olursunuz. Pencereniz 100cm genişliğinde ise kenarlardan 8'er cm civarında perde duvarı kapatır. Perde tam açıldığında 2mt yüksekliğinde camı kapatmaktadır. Camın yüksekliği daha az ise de camı kapatacak kadar açmanız yeterlidir. Örnek ölçüm aşağıdaki şekilde olmalıdır. 

CEREN PERDE SİSTEMLERİ 7 / 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ. 0534 954 63 63

3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
Yapı Kredi

(Yapı Kredi)

15 TL x3

Toplam : 45 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5 TL x9

Toplam : 45 TL

Garanti Bankası

(Garanti Bankası)

15,60 TL x3

Toplam : 46,80 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5,40 TL x9

Toplam : 48,60 TL

İş Bankası

(İş Bankası)

15,60 TL x3

Toplam : 46,80 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5,40 TL x9

Toplam : 48,60 TL

Finansbank

(Finansbank)

15,60 TL x3

Toplam : 46,80 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5,40 TL x9

Toplam : 48,60 TL

HSBC

(HSBC)

15,60 TL x3

Toplam : 46,80 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5,40 TL x9

Toplam : 48,60 TL

Akbank

(Akbank)

15 TL x3

Toplam : 45 TL

7,50 TL x6

Toplam : 45 TL

5,50 TL x9

Toplam : 49,50 TL

Teslimat Süresi

5 Gün

Kargo Hedefi

Türkiye Geneli

Kargo Ücreti

Alıcı Öder

Kargo Şirketleri

Ptt Kargo
İlan Etiketleri : konyaperde,konya stor perde,konya zebra perde,ev perdesi,ofis perdesi,konya stor zebra,konyaperde modelleri
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.