GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR, A6 PLUS, YENİİİ,ALTIN DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ, 0532 170 34 54

7.500,00 TL

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Türkiye / İstanbul / Üsküdar

İlan Numarası
#1375
Eklenme Tarihi
03 Aralık 2018
Marka
Minelab
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

Fiyat
7.500,00 TL
İlan Numarası
#1375
Eklenme Tarihi
03 Aralık 2018
Marka
Minelab
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNDE

Dedektör teknolojisinde A6 PLUS altın define dedektörü fiyatıyla ve 3 FARKLI 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanan A6 PLUS dedektör hem küçük parçalarda daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın

parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. 

A6 PLUS HIZLI ARAMA VE SLOW ARAMA özelliğini sayesinde yeni başlayanlar ve PROFESYONEL arama yapan maceracı definecilerin ilk tercihi olacaktır. A6 PLUS DEDEKTÖR TEKNOLOJİSİNİ görüp test edip kıyaslamadan kesinlikle cihaz almanızı tavsiye etmeyiz. Satılık en iyi altın ve define arama dedektörlerinden biridir.

Dedektör teknolojisinde Devrim niteliğinde olan  A6 Plus dedektör 2 farklı teknolojinin bir arada tasarlanmış altın ve define arama cihazıdır. Derin altın ve define aramalarında 2D canlı grafik ve slow arama özelliği sayesinde 2,5 metre net 4 metre derinlere kadar büyük altın ve define gömülerini her türlü toprak yapısında çok yüksek performansta çalışma imkânı sağlamaktadır. 3 farklı arama başlığı ile frekans yapısı sayesinde zamanın değil geleceğin dedektör teknolojisi olduğunu göreceksiniz. Aziz Dedektör Bilişim Teknolojilerinin 2023 dedektör teknolojileri serilerinden en iyilerinden biridir.

Otomatik zemin balans ayarı ve rahat kolay kullanım sayesinde A6 Plus dedektör ile toprak altındaki defineleri arkeolojik objeleri, oda mezarları, tünel girişlerini çok net bulmanızı başlama ve bitiş noktalarını yapmanızı sağlayacaktır. A6 Plus fiyatı ile dünya dedektörlerine göre %50 indirimli fiyatlarda olduğunu göreceksiniz.

AR-GE’mizde bu zamana kadar tasarlanan ve satışları yapılan 2023 dedektör teknolojileri olan Gold Finder A3, Gold Finder A5 ve Jeo Finder AZ Plus dedektör teknolojilerinin devamıdır. Şirketimizde ki toprak altı görüntüleme cihazı Marduk AZ 7000 ve alan tarama çeşitleri hakkında bilgi almadan hiçbir cihaza karar vermeyiniz.

MAĞAZAMIZDAKİ 60 YAKIN FARKLI YERLİ VE YABANCI YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ALAN TARAMA MODELLERİ VE DEDEKTÖRLERİNİ  İNCELEMEK İÇİN ALTAKİ LİNK'E TIKLAYINIZ.
 
Altın Ayrımı; A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden sonra 

ayrım ve analiz bölümü sayesinde 2D Canlı grafik ile %60 metalleri
ayrım ve tespit yapabilmektedir. A6 PLUS mineralli toprak ve kayalarda
daha net ayarlanabilir sistem ve kalibrasyon ayarlarına sahiptir.
A6 PLUS ile ister 2D CANLI GRAFİK arama modlarında ister

HIZLI ARAMA modunda arama yapabilirsiniz.

 Boşluk Tespiti; A6 Plus ile toprak altında ya da kaya içerisinde bulunan

mezar odaları ve mahzenler tünelleri başlama ve bitiş noktalarını tespit yapmanızı 2D canlı grafik ile mavi renkte tespit ve analiz yapmanızı sağlayacaktır. A6 plus ile bulunan boşluk ve tünel yapılarının ne kadar

derinde eninde ve boyunda olduğunu anlamamızı sağlar. 
Karışık metaller; A6 Plus dedektör toprak altında alınan sinyallerin karışık

türü metalleri ve objeleri 3 farklı ses ve 3 farklı renk tonlarında algılama
yaparak  sizleri daha dikkatli ve kontrollü aramaya sevk etmektedir.

A6 PLUS çelik türü ve galvaniz türü aşırı yıpranmış metal parçalarını
3 farklı renk ve ses ile tespit yapmanızı sağlar. 

 Cihaz Ayarı; A6 Plus altın ve define cihazı ile cihaz ayarları kısmında ses,

ışık, derinlik, değersiz aç kapa, fabrika ayarları ve dil seçenekleri sayesinde istediğiniz şekilde ayarların yapılmasını sağlamaktadır. A6 PLUSEkranlı dedektör yeni başlayanlar dahi çok rahat ve kolay kullanma ve
ayarlama imkanı sağlar. 

Değerli Ayrımı; A6 Plus dedektör ile bütün metaller tespitinden  sonra ayrım modunda değerli sınıfında olan gümüş, bronz, tunç,  kurşun ve galvanizli

objeleri ve parçaları %70 ayrımını yapmanızı sağlayacaktır. A6 PLUS ile

tespit yapılan değerli objeleri çok dikkatli arama yapıldığında  kullandığınız

diğer dedektörlere göre daha net ayrım ve analiz edildiğinde göreceksiniz.
 Değersiz Ayrımı; A6 Plus toprak altında tespit yapılan herhangi bir metali

ayrım modunda değersiz türü çivi, teneke, çürümüş metal parçalarını kırmızı renk ve farklı ses tonlarında 2D canlı grafikle % 60 değersiz olarak  bildirecektir. A6 PLUS diğer metal dedektörlere göre daha iyi neticeler verdiğini göreceksiniz.
 Derinlik tespitinde A6 Plus dedektör ile 2-5 metreye kadar kaya ve  toprak içerisindeki bulunan ve tespit yapılan değerli altın, gümüş, bronz, tunç metal objeleri ve toprak altına yapılmış boşluk yapılarının ne kadar derinde olduğunu tahmini %90 tespit yapmanızı sağlar. A6 PLUS aynı zamanda toprak altında bulunan odaların başlama ve bitiş noktalarını anlamanızı sağlamaktadır.

 

A6 Plus dedektörün videolarını mutlaka Aziz Dedektör kanallarından izleyiniz. A6 Plus dedektör renkli 2D Canlı ekranlı derin define dedektörü eski sistem sıradan basit dedektörler ile karıştırmayınız. A6 Plus dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz. A6 Plus dedektör videosu, özellikleri, yorumları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi için ister satılık nakit ve taksitli fiyatları ya da ELİNİZDEKİ ESKİ BASİT DEDEKTÖRLER İLE TAKAS yapma seçenekleri için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

                      FİTNE VE YALANIN DEĞİL GERÇEKLERİN DOĞRU ADRESİ
 

AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
 

                       NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

İSTER_SATILIK _İSTER_KİRALAMAK

İÇİN MAĞAZAMIZI TIKLAYINIZ 

BİZİ ARAYIN SİZİN İÇİN EN İYİ CİHAZA BERABER KARAR VERELİM


0532-170-34-54

0542-533-10-10

0216-342-58-59

0542-747-19-18

0532-747-19-17

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARI ALAN TARAMA CİHAZI  YADA      

DEDEKTÖRÜ SİPARİŞ VEREBİLİR. PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

NUHKUYUSU CAD / ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

İlan Etiketleri : görüntülü dedektör,A6 PLUS,ALTIN ARAMA CİHAZI,DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ,DEDEKTÖR FİYATLARI,AZİZ DEDEKTÖR
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.