ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK KART TAMİRİ

0,00 TL

Volkan Diler Türkiye / Kocaeli / Gebze

İlan Numarası
#6685
Eklenme Tarihi
11 Mart 2019

Türkiye / Kocaeli / Gebze

Fiyat
0,00 TL
İlan Numarası
#6685
Eklenme Tarihi
11 Mart 2019

Smart Elektronik ; 2003 yılında kurulmuş olup sanayimizin her sektöründe başarılı çalışmalar yaparak kendini ispatlamıştır.Teknolojisini, tecrübesini,hizmet kalitesini ve memnun müşteri portföyünü her geçen gün geliştirerek gelecege dair adımlarını güvenle atmaktadır.

      Günümüz sanayisinde tüm makineler; elektronik kart, motor sürücü veya PLC sistemlerle çalışmaktadır.Çalışır durumdaki makinelerin ürettiği ürünlerle ilgili yapılan maliyet hesapları, makinelerin arıza yapması durumunda alt üst olmakta ve makine durduğu sürece zarar büyümektedir.

     Smart Elektronik bu gibi sorunlara karşı, çalışır durumdaki makinelerin nasıl daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabileceğini araştırıp gerekli işlemleri uygulamaktadır.Elektronik kart ve datalara yedekleyip zaman kaybını azalttığı gibi teknolojik laboratuvar ortamında arızalı kart/cihazların test ve onarımlarını yaparak üretildiği ilk günkü haliyle sanayimizin kullanımına sunmaktadır.

    Smart Elektronik bu çalışmalarıyla sanayimizin çarklarının durmasına engel olduğu gibi yurtdışına bağımlılığı kaldırarak her yıl milyonlarca Euro'luk döviz ve üretim kaybını engellemektedir.

http://elektronikkarttamiri.web.tr/index.html

Web sitemizi inceleyebilir ve bizlere ulaşarak elektronik cihaz tamirleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

0262 644 96 86 

0545 827 10 99 

Smart mekatronik 

ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.