EKPSS KURSU - BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI

4.500,00 TL

Bilge Ari Türkiye / Ankara / Çankaya

İlan Numarası
#11971
Eklenme Tarihi
09 Eylül 2019
Hizmeti Veren
Firmadan

Türkiye / Ankara / Çankaya

Fiyat
4.500,00 TL
İlan Numarası
#11971
Eklenme Tarihi
09 Eylül 2019
Hizmeti Veren
Firmadan

2020 yılı E-Kpss Gruplarımızda, eğitim boyunca  yoğun bir ders programı,etüt  ve kamp dönemi verilmektedir.  E-Kpss grubu programları; alanında uzman, deneyimli, sınav formatına hakim, bu alanda çok iyi bilinen eğitimcilerimiz tarafından yürütülmektedir. E-KPSS, Ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunu engellilerin engel grupları ve eğitim durumlarına göre yapılan ve sonuçları Devlet memurluğu ile kamu kurum ve kuruluşlarının işçi kadrolarına alınmalarında kullanılan merkezi sınav demektir.

EKPSS`ye girecek engelli memur adaylarının:

  • Ortaöğretim,
  • Önlisans,
  • Lisans,

düzeyinde eğitim veren kurumların birinden mezun veya sınavın geçerlik süresi içerisinde mezun olabilecek durumda olması gerekir. Adayların atanabilmesi için yerleştirme tercih işlemlerine son başvuru tarihi itibarıyla mezun olması gerekir. E-KPSS gruplarımız İşitme Engelli, Genel Engelli, Görme Engelli ve Zihinsel Engelli olmak üzere ayrılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI

O(312) 231 00 09

http://bilgeariakademi.com/e-kpss-kursu-ankara/

İlan Etiketleri : EKPSS KURSU,ANKARA KURS,ENGELLİ KPSS KURSU,MATEMATİK KURS
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.