BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK KURSU (MEB ONAYLI SERTİFİKA)

300,00 TL

Bilge Ari Türkiye / Ankara / Çankaya

İlan Numarası
#11970
Eklenme Tarihi
09 Eylül 2019
Hizmeti Veren
Firmadan

Türkiye / Ankara / Çankaya

Fiyat
300,00 TL
İlan Numarası
#11970
Eklenme Tarihi
09 Eylül 2019
Hizmeti Veren
Firmadan

Bilgisayar Kursu; İşyerinde yada günlük hayatında bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen, raporlama, teklif, makale, sunum hazırlama, internet kullanmak ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar Sertifikası almak isteyen herkes içindir. Kursiyerlerimiz Bilgisayar Kursu alarak bir bilgisayarı genel olarak kullanıp dokümanlar oluşturabilecek, Microsoft Office Programlarından, Microsoft Wordde belgelerle çalışabilecek, Microsoft Excel de sayısal hesaplamalar yapabilecek, Microsoft Powerpoint ile sunumlar hazırlayabilecek ve Internet Explorer ile internet dünyasında dolaşabileceklerdir.

Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi bilgisayarı günlük yaşamda kullanmak isteyen herkese uygun bir kurs programıdır. Microsoft Office kursu içerisinde Windows İşletim Sistemi Eğitimi, Microsoft Word Eğitimi, Microsoft Excel Eğitimi, Microsoft PowerPoint Eğitimi ve Internet Kullanım Eğitimi programlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bilgisayar İşletmenlik Eğitimi programımız sonunda sınavlara katılarak Devlet Memurluğu Atamalarında ve Resmi Kurumlarda geçerli olan Milli Eğitim Bakanlığı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası sahibi olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

BİLGE ARI BİLGİSAYAR KURSU

O(312) 231 00 09

http://www.bilgeari.com/isletmenlik-kursu-ankara/

İlan Etiketleri : MEB ONAYLI SERTİFİKA,BİLGİSAYAR KURSU,İŞLETMENLİK,PROGRAMCILIK,ANKARA KURS,ANKARA EĞİTİM,WİNDOWS WORD EXCEL
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.