Airfel LVQ140U D 48000 BTU Salon Tipi Klima Geniş mekanlar için ideal

7.950,00 TL

ISIMAK MÜHENDİSLİK Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#11502
Eklenme Tarihi
06 Ağustos 2019
Tipi
Salon Tipi
Marka
Airfel
Btu
46500
Enerji Sınıfı
C
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Türkiye / İstanbul / Şişli

Fiyat
7.950,00 TL
İlan Numarası
#11502
Eklenme Tarihi
06 Ağustos 2019
Tipi
Salon Tipi
Marka
Airfel
Btu
46500
Enerji Sınıfı
C
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Airfel LVQ140U D 48000 BTU Salon Tipi Klima

Geniş mekanlar için ideal iklimlendirme özellikleri sergileyen Airfel LVQ140U A++ 48000 BTU Salon Tipi Klima, fonksiyonelliği ve konforu bir arada sunuyor. Uyku modu ve arıza teşhis fonksiyonu bulunan cihaz, büyük metrekareye sahip alanlar için verimli bir performansa imza atıyor. Sessiz çalışma özelliği ile ofislerde de rahatlıkla tercih edilebilen model, antibakteriyel filteleri sayesinde her mevsim temiz hava sirkülasyonu sağlıyor.

Etkin Çalışma Performansı

  • Otomatik yatay üfleme özelliği ile öne çıkan ürün, bulunduğu ortamda homojen havalandırma özellikleri sergiliyor ve her metrekarede eşit derecelendirme prensibi ile çalışarak istenen dereceyi ortamda uzun süre muhafaza ediyor.
  • 24 saat zamanlayıcı özelliği bulunan klima modelini günün herhangi bir saatinde programlayarak çalıştırabilir ve istediğiniz zaman diliminde ofisinizin veya salonunuzun ideal derecelendirmesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Arıza teşhis fonksiyonu klimada oluşabilecek arızaları önceden haber vererek cihazı korumaya alıyor ve daha büyük problemler oluşmasını önlüyor.
  • Hızlı ısıtma ve soğutma yapabilen turbo fonksiyonu sayesinde istenen dereceye hızlı bir biçimde ulaşmak mümkün oluyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: D
  • Soğutma Kapasitesi: 47.800 BTU
  • Isıtma Kapasitesi: 52.000 BTU
  • Ses Seviyesi: 54 dB
  • Klima Türü: Salon Tipi

Airfel LVQ140U A++ 48000 BTU Salon Tipi Klima; iç ünite, dış ünite, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Airfel: İklimlendirmede Uzman

Türkiye'deki iklimlendirme sektöründe önemli bir yeri olan Airfel, 2011 yılında Daikin tarafından satın alınarak faaliyetlerini Daikin Türkiye çatısı altında sürdürüyor. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye'nin en geniş ürün gamına sahip olan marka, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunarak pazar payını koruyor.

Geniş Mekanlarda Etkin Çözümler

Airfel LVQ140U A++ 48000 BTU Salon Tipi Klima, büyük metrekareye sahip alanlarda ideal iklimlendirmeyi kolayca sağlayarak her mevsim istenen temiz ve ferah ortam havasını kullanıcılarla buluşturuyor.

İlan Etiketleri : airfel,airfel salon,airfel salon tipi,airfel lvq140u,lvq140u,klima bakımı,daikin salon tipi
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.