ANTALYA KUNDU BOSCH SERVİSİ 0531 505 47 11

1,00 TL

Erdal Can Türkiye / Antalya / Konyaaltı

İlan Numarası
#10695
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

Türkiye / Antalya / Konyaaltı

Fiyat
1,00 TL
İlan Numarası
#10695
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

BOSCH 7/24 ÇAĞRI HATTI : 0531 505 47 11

BOSCH Servisi & Müşteri Odaklılık

 Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek hedefimiz ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir.  BOSCH Çağrı Merkezinden Servis saha Teknisyenlerimize kadar Tüm  BOSCH personellerimiz ile tüketicilerimizin bize ulaştığı anitibari ile tüm soru ve sorunlarına tam karşılık vermek vakit ve nakitlerini korumak ve BOSCH kullanıcılarımıza doğru ve kaliteli  BOSCH Servis Hizmetini başarı ile sunmaktır.

 BOSCH Hızlı ve Kaliteli Servis Desteği

BOSCH Servisimize Başvuran  BOSCH Kullanıcılarımıza  BOSCH ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 7 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli BOSCH ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

BOSCH Servisi & Yenilikçilik

BOSCH Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

Güvenilirlik & BOSCH Servisi

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak BOSCH Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir. .

BOSCH Servis Hizmetlerimiz

BOSCH Buzdolabı Servisi BOSCH Çamaşır Makinesi Servisi BOSCH Bulaşık Makinesi Servisi  BOSCH Klima Kombi Servisi  BOSCH Fırın / Ocak Servisi  BOSCH Servisi Olarak Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

7/24 Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

BOSCH ürünleriniz ile ilgili servis çağrı merkezimize arıza kaydınızı bildirdikten sonra, en kısa sürede size ulaşıyoruz.  BOSCH Servisi hizmeti almak için çağrı merkeze ulaşabilirsiniz. Unutmayın her servisim diyen iyi servis değildir! Bizim farkımız hizmet anlayışımız.

Çalışan Aileler için hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Günleri Nöbetçi Servis Hizmeti Verilmektedir.

İlan Etiketleri : ANTALYA BOSCH SERVİSİ,KEPEZ BOSCH SERVİSİ,KONYAALTI BOSCH SERVİSİ,MURATPAŞA BOSCH SERVİSİ,KUNDU BOSCH SERVİSİ,LARA BOSCH SERVİSİ,AHATLI BOSCH SERVİSİ
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.