ANTALYA KONYAALTI İNDESİT SERVİSİ 0531 505 47 11

1,00 TL

Erdal Can Türkiye / Antalya / Konyaaltı

İlan Numarası
#10690
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

Türkiye / Antalya / Konyaaltı

Fiyat
1,00 TL
İlan Numarası
#10690
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

ARİSTON Servisi & Müşteri Odaklılık

ARİSTON Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek hedefimiz ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir.  ARİSTON Çağrı Merkezinden Servis saha Teknisyenlerimize kadar Tüm  ARİSTON personellerimiz ile tüketicilerimizin bize ulaştığı anitibari ile tüm soru ve sorunlarına tam karşılık vermek vakit ve nakitlerini korumak ve ARİSTON kullanıcılarımıza doğru ve kaliteli  ARİSTON Servis Hizmetini başarı ile sunmaktır.

ARİSTON Hızlı ve Kaliteli Servis Desteği

ARİSTON Servisimize Başvuran  ARİSTON Kullanıcılarımıza  ARİSTON ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 7 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli ARİSTON ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

ARİSTON Servisi & Yenilikçilik

ARİSTON Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

Güvenilirlik & ARİSTON Servisi

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak ARİSTON Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir. .

ARİSTON Servis Hizmetlerimiz

ARİSTON Buzdolabı Servisi  ARİSTON Çamaşır Makinesi Servisi  ARİSTON Bulaşık Makinesi Servisi  ARİSTON Klima Kombi Servisi  ARİSTON Fırın / Ocak Servisi  ARİSTON Servisi Olarak Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

7/24 Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

ARİSTON ürünleriniz ile ilgili servis çağrı merkezimize arıza kaydınızı bildirdikten sonra, en kısa sürede size ulaşıyoruz.  ARİSTON Servisi hizmeti almak için çağrı merkeze ulaşabilirsiniz. Unutmayın her servisim diyen iyi servis değildir! Bizim farkımız hizmet anlayışımız.

Çalışan Aileler için hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Günleri Nöbetçi Servis Hizmeti Verilmektedir.

İlan Etiketleri : ANTALYA ARİSTON SERVİSİ,KEPEZ ARİSTON SERVİSİ,KONYAALTI ARİSTON SERVİSİ,MURATPAŞA ARİSTON SERVİSİ,ANTALYA İNDESİT,ANTALYA INDESİT SERVİSİ,KEPEZ INDESİT SERVİSİ
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.