ANTALYA KEPEZ BEKO SERVİSİ 0531 505 47 11

1,00 TL

EDİP BALIK Türkiye / Antalya / Konyaaltı

İlan Numarası
#10679
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

Türkiye / Antalya / Konyaaltı

Fiyat
1,00 TL
İlan Numarası
#10679
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

7/24 ÇAĞRI HATTI : 0531 505 47 11

BEKO Servisi & Müşteri Odaklılık

BEKO Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek hedefimiz ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir. BEKO Çağrı Merkezinden Servis saha Teknisyenlerimize kadar Tüm BEKO personellerimiz ile tüketicilerimizin bize ulaştığı anitibari ile tüm soru ve sorunlarına tam karşılık vermek vakit ve nakitlerini korumak ve BEKO kullanıcılarımıza doğru ve kaliteli BEKO Servis Hizmetini başarı ile sunmaktır.

BEKO Hızlı ve Kaliteli Servis Desteği

BEKO Servisimize Başvuran BEKO Kullanıcılarımıza BEKO ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 7 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli BEKO ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

BEKO Servisi & Yenilikçilik

BEKO Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

Güvenilirlik & BEKO Servisi

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak BEKO Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir. .

BEKO Servis Hizmetlerimiz

BEKO Buzdolabı Servisi BEKO Çamaşır Makinesi Servisi BEKO Bulaşık Makinesi Servisi BEKO Klima Kombi Servisi BEKO Fırın / Ocak Servisi BEKO Servisi Olarak Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

7/24 Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

BEKO ürünleriniz ile ilgili servis çağrı merkezimize arıza kaydınızı bildirdikten sonra, en kısa sürede size ulaşıyoruz. BEKO Servisi hizmeti almak için çağrı merkeze ulaşabilirsiniz. Unutmayın her servisim diyen iyi servis değildir! Bizim farkımız hizmet anlayışımız.

Çalışan Aileler için hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Günleri Nöbetçi Servis Hizmeti Verilmektedir.

İlan Etiketleri : ANTALYA ARÇELİK SERVİSİ,KEPEZ ARÇELİK SERVİSİ,ANTALYA BEKO SERVİSİ,KEPEZ BEKO SERVİSİ,KONYAALTI BEKO SERVİSİ,MURATPAŞA BEKO SERVİSİ,LARA BEKO SERVİSİ
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.