ANTALYA KEMER ARÇELİK SERVİSİ 0531 505 47 11

1,00 TL

EDİP BALIK Türkiye / Antalya / Konyaaltı

İlan Numarası
#10674
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

Türkiye / Antalya / Konyaaltı

Fiyat
1,00 TL
İlan Numarası
#10674
Eklenme Tarihi
10 Temmuz 2019

7/24 ÇAĞRI HATTI : 0531 505 47 11

Arçelik Servisi & Müşteri Odaklılık

Arçelik Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek hedefimiz ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir. Arçelik Çağrı Merkezinden Servis saha Teknisyenlerimize kadar Tüm arçelik personellerimiz ile tüketicilerimizin bize ulaştığı anitibari ile tüm soru ve sorunlarına tam karşılık vermek vakit ve nakitlerini korumak ve Arçelik kullanıcılarımıza doğru ve kaliteli Arçelik Servis Hizmetini başarı ile sunmaktır.

Arçelik Hızlı ve Kaliteli Servis Desteği

Arçelik Servisimize Başvuran Arçelik Kullanıcılarımıza Arçelik ürünlerindeki arızayı en hızlı şekilde çözülmesi için en az 7 yıllık tecrübe demektir. Daha önceden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. Yeni metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir servis personeli Arçelik ürünleri hakkında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir.

Arçelik Servisi & Yenilikçilik

Arçelik Servis olarak Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz..

Güvenilirlik & Arçelik Servisi

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak Arçelik Servisi olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir. .

Arçelik Servis Hizmetlerimiz

Arçelik Buzdolabı Servisi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Arçelik Klima Kombi Servisi Arçelik Fırın / Ocak Servisi Arçelik Servisi Olarak Aynı Gün Servis Hizmeti Verilmektedir.

7/24 Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Arçelik ürünleriniz ile ilgili servis çağrı merkezimize arıza kaydınızı bildirdikten sonra, en kısa sürede size ulaşıyoruz. Arçelik Servisi hizmeti almak için çağrı merkeze ulaşabilirsiniz. Unutmayın her servisim diyen iyi servis değildir! Bizim farkımız hizmet anlayışımız.

Çalışan Aileler için hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Günleri Nöbetçi Servis Hizmeti Verilmektedir.

İlan Etiketleri : ANTALYA ARÇELİK SERVİSİ,KEPEZ ARÇELİK SERVİSİ,KONYAALTI ARÇELİK SERVİSİ,MURATPAŞA ARÇELİK SERVİSİ,KUNDU ARÇELİK SERVİSİ,LARA ARÇELİK SERVİSİ
ilanaver.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.